Ремонт та заміна батареї ноутбкука та телефона

Ремонт та заміна аккумуляторів на ноутбуках та телефонах!

Ваш ноутбук або смартфон відмовляється заряджатися і швидко розряджається?
Можливо, проблема в аккумуляторній батареї. В такому випадку, варто звернутися до нашого сервісного центру ІНТЕХ у м. Одеса, де наші кваліфіковані фахівці нададуть професійну допомогу заміни аккумуляторів для різних моделей ноутбуків та телефонів.

Чому варто заміняти аккумуляторні батареї з нашою допомогою?

 1. Оптимальний вибір аккумуляторів: У нашому сервісному центрі ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками, які забезпечують високу якість аккумуляторів. Ми допоможемо вам знайти ідеальну заміну для вашого конкретного пристрою, що гарантує довгий термін служби і стабільну роботу вашого гаджета.

 2. Досвідчені фахівці: Наші техніки мають багаторічний досвід у ремонті та заміні аккумуляторів для різних брендів ноутбуків та телефонів. Вони ознайомлені з останніми технологіями і процедурами заміни, тому можуть гарантувати високу якість та безпеку роботи вашого пристрою.

 3. Професійне обладнання: Ми оснащені сучасним обладнанням, необхідним для ефективної заміни аккумуляторів. Це дозволяє нам проводити роботу швидко та точно, знижуючи час очікування наших клієнтів.

 4. Гарантія якості: Ми гарантуємо якість і надійність встановлених аккумуляторів. Наші послуги супроводжуються гарантією, що дозволяє вам бути спокійним стосовно функціонування вашого пристрою після заміни.

Процес заміни аккумуляторної батареї:

 1. Діагностика пристрою: Перед заміною аккумулятора, наші фахівці проведуть діагностику вашого пристрою, щоб впевнитися, що проблема дійсно зумовлена станом батареї.

 2. Підбір оптимального аккумулятора: З урахуванням марки та моделі вашого пристрою, ми підберемо найбільш підходящий та якісний аккумулятор.

 3. Заміна батареї: Наші досвідчені майстри виконають заміну батареї, дотримуючись вимог виробника і застосовуючи оптимальні методи та інструменти.

 4. Тестування: Після заміни аккумулятора ми проведемо комплексне тестування вашого пристрою, щоб переконатися, що все працює належним чином.

Не тягніть з заміною аккумулятора, якщо ваш пристрій проявляє ознаки проблем з живленням. Зверніться до нас, і ми вирішимо вашу проблему швидко та професійно. Наш сервісний центр в м. Одеса завжди готовий допомогти вам відновити роботу вашого улюбленого гаджета!

Найчастіші проблеми, які викликають несправність аккумуляторів на телефонах та ноутбуках:

Телефони:

 1. Швидке розряджання батареї: Якщо ваш телефон втрачає заряд дуже швидко після повного заряду, це може бути ознакою несправності аккумулятора. Акумулятори мають обмежену кількість циклів заряду-розряду, і з часом вони можуть зноситися, що призводить до меншої ємності і неправильної роботи.

 2. Перегрів: Якщо ваш телефон надмірно нагрівається під час зарядки або використання, це може бути показником проблеми з батареєю. Перегрів може викликати несправності акумулятора та негативно позначатися на тривалості його роботи.

 3. Неочікувані вимкнення: Якщо ваш телефон вимикається навіть при високому рівні заряду, це може бути зв’язано з несправністю акумулятора. Пошкоджені елементи батареї можуть призводити до відключень під час роботи пристрою.

Ноутбуки:

 1. Низький час роботи від батареї: Якщо час автономної роботи вашого ноутбука значно знизився порівняно з тим, що було на початку, це може свідчити про несправність аккумулятора. Заміна батареї може відновити нормальний час роботи пристрою.

 2. Помилки під час зарядки: Якщо ноутбук не заряджається або виявляється помилка під час підключення зарядного пристрою, це може вказувати на проблему з аккумулятором або його з’єднанням з пристроєм.

 3. Послаблення фізичних ознак: Якщо корпус аккумулятора на ноутбуку почав деформуватися, пухнути або мати подряпини, це може бути знаком несправності акумулятора, що може призвести до небезпеки для пристрою та користувача.

У разі виявлення будь-яких з перерахованих проблем, рекомендуємо звернутися до нашого сервісного центру в м. Одеса, де наші професіонали здійснять діагностику та вчасно вирішать проблему з аккумуляторними батареями вашого телефону або ноутбука. Заміна аккумулятора здійснюється оперативно, і після неї ваші пристрої будуть працювати як нові!

Не зволікайте з ремонтом, адже неналежне функціонування батареї може призвести до більших проблем з вашими гаджетами. Звертайтесь до нас, і ми з радістю допоможемо вам відновити їх ефективну роботу!

 

Контактна інформація:

Адреса: м. Одеса, вул. Успенська, 101
Телефон: 067 825 1020
 Графік роботи: Понеділок — П’ятниця з 10 до 18 години.